Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki na stanowisku:

  • Ewidencjonowanie dokumentów w systemie Comarch Optima, takich jak:
  • Wyciągi bankowe
  • Listy płac
  • Faktury sprzedaży
  • Faktury zakupu
  • Rozliczanie podatku VAT
  • Rozliczenie roczne spółki z uwzględnieniem ulg podatkowych (w tym ulgi B+R)
  • Prowadzenie rozdzielnej rachunkowości dla projektów
  • Tworzenie polityki rachunkowości i planu kont
  • Tworzenie Bilansów i RZiS
  • Dokonywania płatności
  • Tworzenie zestawów danych na potrzeby rachunkowości zarządczej (controlling)
  • Obsługa kont walutowych
  • Rozliczanie delegacji (średnio kilka delegacji na miesiąc)
  • Tworzenie sprawozdań dla GUS-u
  • Obsługę banku

Oczekujemy zaangażowania oraz umiejętności rozwiązywania problemów. Oprócz tego:

  • 3 letniego doświadczenia na podobnych stanowiskach
  • Znajomości systemu Comarch Optima
  • Bardzo dobrej organizacji własnej pracy
  • Komunikatywności
  • Skrupulatności

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat i adekwatne wynagrodzenie, a także podstawową prywatną opiekę zdrowotną (Medicover), ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach oraz między innymi karnet sportowy Multisport oraz elastyczne godziny pracy.

Jesteś zainteresowany/a? Napisz do nas na [email protected] lub zadzwoń +48 533 307 587.

Aplikować można też przez portal Pracuj.pl klikając tutaj.

ico_firma

Znajdziesz nas tutaj

QZ Solutions Sp. z o.o.

ul. Ozimska 72A
45-310 Opole
NIP: 754-318-12-51

ico_telefon

Zadzwoń do nas

+48 533 307 587

W godzinach 8:00 -16.00, w dni robocze.