Jesteśmy grupą godnych zaufania ludzi, którzy wnoszą wielką technologiczną zmianę.

Jesteśmy firmą, która zmienia wyzwania codziennej pracy w szanse zwiększenia efektywności rolnictwa.

Historia

Nasze początki

Zaczynaliśmy od tworzenia i testowania oprogramowania dla różnych branż, aby po paru latach rozpocząć również swoją działalność R&D w zakresie tematyki Sztucznej Inteligencji i Obrazowania Wielospektralnego w branży rolnictwa precyzyjnego.

Z biegiem lat zaczęliśmy skupiać się coraz bardziej nad projektami w obrębie branży rolnictwa precyzyjnego, ponieważ widzimy potencjalne przyszłe problemy związane z koniecznością wyżywienia rosnącej populacji.

Dziś

Czym się zajmujemy obecnie

Widzimy, iż dzięki implementacji nowoczesnych technologii sprzętowych i software’owych, jesteśmy w stanie w ogromnym stopniu wspomóc działania rolne i około rolne. Przykładem tego mogą być procesy odpowiedniego nawożenia, nawadniania, dawkowania środków ochrony roślin oraz precyzyjnej analizy obecnej sytuacji na polu.

Od roku 2016/2017 pracujemy nad implementacją w branży rolnej najbardziej wartościowych technologii, które obecnie są rozwijane na świecie. Korzyści, które świat czerpie z ich wpływu, niosą ogromną szansę na zwiększenie efektywności i wydajności całego rolnictwa.

1 +
Lat doświadczenia w branży
1
Specjalistów
1 +
Liczba projektów
1 +
Wypitych kaw

Galeria

Zobacz jak pracujemy

Poniżej możesz zobaczyć parę zdjęć z naszego biura i naszych wyjazdów.

Kariera

Chcesz do nas dołączyć?

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Kariera

Chcesz do nas dołączyć?

W tym momencie niestety nie prowadzimy rekrutacji. Jeśli jednak chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV – [email protected].