Jesteśmy grupą godnych zaufania ludzi, którzy wnoszą wielką technologiczną zmianę.

Jesteśmy firmą, która zmienia wyzwania codziennej pracy w szanse zwiększenia efektywności rolnictwa.

about_1

Historia

Zaczynaliśmy od tworzenia i testowania oprogramowania dla różnych branż, aby po paru latach rozpocząć również swoją działalność R&D w zakresie tematyki Sztucznej Inteligencji i Obrazowania Wielospektralnego w branży rolnictwa precyzyjnego.

Z biegiem lat zaczęliśmy skupiać się coraz bardziej nad projektami w obrębie branży rolnictwa precyzyjnego, ponieważ widzimy potencjalne przyszłe problemy związane z koniecznością wyżywienia rosnącej populacji.

about_2

Procesy

Przez prawie 10 lat zajmowaliśmy się rozwiązywaniem problemów biznesowych, korzystając z technologii. Dzięki procesom ciągłego doskonalenia i wyciągania wniosków, zmienialiśmy nasze podejście do dostarczania najlepszego jakościowo oprogramowania.
Nasz zespół pracuje w oparciu o metodologie zwinne (scrum) i zapewnia dwutygodniowy czas sprintów.  Pracujemy zgodnie z najlepszymi standardami branżowymi. Zobowiązujemy się do osiągania najwyższej jakości wyników i jesteśmy pewni, że możemy dostarczyć oprogramowanie na czas. Nasze usługi są zawsze zgodne z wymogami prawnymi, praktyką przetwarzania danych i wymogami bezpieczeństwa.

about_3

Biuro

Znajdujemy się w Opolu, około godziny drogi z lotniska we Wrocławiu (WRO) i półtorej godziny  drogi z lotniska w Katowicach (KTW).

Nasze biuro posiada całą potrzebną infrastrukturę: serwerownię, stanowiska pracy, HR, dział administracji i oczywiście nasz Team.

about_4

Edukacja

W Opolu znajduje się Uniwersytet Opolski, jak również Politechnika Opolska. Daje to możliwości znalezienia wysoko wykwalifikowanej i utalentowanej kadry deweloperów doskonale mówiących w języku angielskim.

Poza doświadczeniem, prawie każdy deweloper ukończył uczelnię techniczną na kierunku informatyka, matematyka lub automatyka. Większość z nas wyrastała wraz z QZ Solutions od samych jej początków, jesteśmy więc doskonale  rozumiejącym się zespołem.

Wszyscy płynnie posługujemy się językiem angielskim.

about_5

Jak pracujemy?

Widzimy w naszych klientach partnerów. Oznacza to szczerą i otwartą komunikację i dostrzeganie problemów od razu, kiedy się pojawią. 

Nasi eksperci są proaktywni i nie boją się zadawać pytań, proponować ulepszeń i rzucać wyzwań – wszystko to, w interesie klienta. Można polegać na ich wiedzy i doświadczeniu czyli swoim własnym zespole, który masz niemal pod ręką. Twoja tajna broń do osiągania celów biznesowych.

Kariera

Chcesz do nas dołączyć?

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na następujące stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Kariera

Chcesz do nas dołączyć?

W tym momencie niestety nie prowadzimy rekrutacji. Jeśli jednak chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV – hello@qzsolutions.pl.